Dzienne archiwum: 26 maja 2018

Rozstrzygnięty został konkurs dla najbardziej gorliwych dzieci w naszej parafii. Gratisowe bilety są do odbioru w kancelarii i zakrystii. Zgodnie z zapowiedzią i regulaminem konkursu w drugiej połowie maja publikujemy nazwiska dzieci, które zostały nagrodzone.

1. Dzieci pojadą na baseny termalne w Uniejowie: 2 godziny pobytu na basenach, transport, ubezpieczenie. W drodze powrotnej odwiedzimy sanktuarium Maryjne w Oborach. Data wyjazdu: czwartek 21 czerwca sprzed kościoła o g. 6.30. Powrót w godzinach wieczornych. Dziecko jedzie pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. Gdyby ktoś nie mógł pojechać, to bilet można komuś podarować. Proszę podać nr PESEL uczestnika i opiekuna do ubezpieczenia i potwierdzić wyjazd do 10 czerwca. Lista dzieci, które jadą na baseny termalne w Uniejowie: Dąbrowski Szymon, Angelika Kuczkowska, Marchlewska Karolina, Dąbrowski Kamil, Arentowicz Martyna, Bałtowski Paweł, Barański Jakub, Grochocka Karolina, Arkadiusz Lechmitz, Nadolska Iga, Pruszewicz Patrycja, Sosnowska Julia, Stachewicz Nadia, Martyna Wawrzonkowska, Szczechowicz Szymon, Przybyła Zuzanna, Śliwiński Kamil, Śliwiński Mateusz, Fijałkowska Weronika, Gorczycka Natalia, Wróblewska Karina, Piwowarski Jan, Śmiechowska Klaudia, Śmiechowska Martyna, Krystian Konopacki, Paulina Goźlińska.
  2.  Spływy kajakowy Drwęcą: Bobrowisko – Golub – Dobrzyń (ok 3 godzin). Zapewnione mamy: transport, spływ, ubezpieczenie i pieczenie kiełbasek na  stanicy Zacisze w Golubiu. Picie i kanapki zabieramy ze sobą. Data spływu podana będzie w późniejszym terminie na ogłoszeniach (ze względu na potrzebną odpowiednią pogodę). Dziecko płynie pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. Bilet można komuś podarować. Proszę podać nr PESEL do ubezpieczenia.
  3. Lista dzieci na spływ kajakowy 1 – w środę 6 czerwca wyjazd o g. 8.00 sprzed szkoły w Strzygach: Hubert Jaworski, Antoni Paterewicz, Jan Paterewicz, Nikola Teska, Oliwia Kęsicka, Dominika Maćkiewicz, Agnieszka Banz, Paweł Marczak, Kędziorski Bartłomiej, Rupińska Natalia, Dominika Paterewicz, Magda Rutkowska. Proszę podać imię, nazwisko i PESEL dziecka i opiekuna do niedzieli 3 czerwca.
  4. Lista dzieci na spływ kajakowy 2 – w czwartek 7 czerwca wyjazd o g. 8.10 sprzed szkoły w Długiem: Oliwia Głowacka, Martyna Rumińska, Paulina Wiśniewska, Oliwia Łapkiewicz, Julia Jasińska, Klaudia Goźlińska, Dominik Dobiesz, Jan Olszewski, Kacper Laskowski, Wiktoria Giemza, Dominik Krępeć, Oliwia Kropkowska. Proszę podać imię, nazwisko i PESEL dziecka i opiekuna do niedzieli 3 czerwca.
  5. Lista ministrantów na spływ kajakowy 3: Damian Bekier, Łukasz Szafrański, Jakub Górecki, Jakub Grzesiak, Bartosz Gorczycki, Kacper Sawicki, Dariusz Piwowarski, Mateusz Grzesiak, Mateusz Jaworski, Stocki Kacper, Mikołaj Górecki, Weronika Marchlewska.

maj 2018