Rozstrzygnięty został konkurs dla najbardziej gorliwych dzieci w naszej parafii. Gratisowe bilety są do odbioru w kancelarii i zakrystii. Zgodnie z zapowiedzią i regulaminem konkursu w drugiej połowie maja publikujemy nazwiska dzieci, które zostały nagrodzone.

  1. Dzieci pojadą na baseny termalne w Uniejowie: 2 godziny pobytu na basenach, transport, ubezpieczenie. W drodze powrotnej odwiedzimy sanktuarium Maryjne w Oborach. Data wyjazdu: czwartek 21 czerwca sprzed kościoła o g. 6.30. Powrót w godzinach wieczornych. Dziecko jedzie pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. Gdyby ktoś nie mógł pojechać, to bilet można komuś podarować. Proszę podać nr PESEL uczestnika i opiekuna do ubezpieczenia i potwierdzić wyjazd do 10 czerwca. Lista dzieci, które jadą na baseny termalne w Uniejowie: Dąbrowski Szymon, Angelika Kuczkowska, Marchlewska Karolina, Dąbrowski Kamil, Arentowicz Martyna, Bałtowski Paweł, Barański Jakub, Grochocka Karolina, Arkadiusz Lechmitz, Nadolska Iga, Pruszewicz Patrycja, Sosnowska Julia, Stachewicz Nadia, Martyna Wawrzonkowska, Szczechowicz Szymon, Przybyła Zuzanna, Śliwiński Kamil, Śliwiński Mateusz, Fijałkowska Weronika, Gorczycka Natalia, Wróblewska Karina, Piwowarski Jan, Śmiechowska Klaudia, Śmiechowska Martyna, Krystian Konopacki, Paulina Goźlińska.
  2.  Spływy kajakowy Drwęcą: Bobrowisko – Golub – Dobrzyń (ok 3 godzin). Zapewnione mamy: transport, spływ, ubezpieczenie i pieczenie kiełbasek na  stanicy Zacisze w Golubiu. Picie i kanapki zabieramy ze sobą. Data spływu podana będzie w późniejszym terminie na ogłoszeniach (ze względu na potrzebną odpowiednią pogodę). Dziecko płynie pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. Bilet można komuś podarować. Proszę podać nr PESEL do ubezpieczenia.
  3. Lista dzieci na spływ kajakowy 1 – w środę 6 czerwca wyjazd o g. 8.00 sprzed szkoły w Strzygach: Hubert Jaworski, Antoni Paterewicz, Jan Paterewicz, Nikola Teska, Oliwia Kęsicka, Dominika Maćkiewicz, Agnieszka Banz, Paweł Marczak, Kędziorski Bartłomiej, Rupińska Natalia, Dominika Paterewicz, Magda Rutkowska. Proszę podać imię, nazwisko i PESEL dziecka i opiekuna do niedzieli 3 czerwca.
  4. Lista dzieci na spływ kajakowy 2 – w czwartek 7 czerwca wyjazd o g. 8.10 sprzed szkoły w Długiem: Oliwia Głowacka, Martyna Rumińska, Paulina Wiśniewska, Oliwia Łapkiewicz, Julia Jasińska, Klaudia Goźlińska, Dominik Dobiesz, Jan Olszewski, Kacper Laskowski, Wiktoria Giemza, Dominik Krępeć, Oliwia Kropkowska. Proszę podać imię, nazwisko i PESEL dziecka i opiekuna do niedzieli 3 czerwca.
  5. Lista ministrantów na spływ kajakowy 3: Damian Bekier, Łukasz Szafrański, Jakub Górecki, Jakub Grzesiak, Bartosz Gorczycki, Kacper Sawicki, Dariusz Piwowarski, Mateusz Grzesiak, Mateusz Jaworski, Stocki Kacper, Mikołaj Górecki, Weronika Marchlewska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Witamy!

Witamy na stronie
Parafii św. Stanisława
Biskupa Męczennika
w Strzygach

Adres parafii:
Strzygi 10,
87-340 Osiek
Powiat brodnicki
Woj. Kujawsko – pomorskie
Dekanat rypiński
Tel: 56 498 42 65
e-mail:
parafiastrzygi@yahoo.com

Porządek mszy św.:
Niedziele i święta:
8:00 ; 9:30 ; 11:00
Dni powszednie:
18:00 (okres letni)
i 17.00 (okres zimowy),
lub wg ogłoszenia.

Kancelaria parafialna:
W wakacje
kancelaria parafialna jest czynna w soboty w godzinach: 16.00 – 17.30 i w niedzielę przez pół godziny po Mszy o g.11.00.

Kalendarz
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Liturgia na dziś

Kanał YouTube
Archiwum
Najnowsze komentarze