image001Tu, przedstawiamy swoje intencje modlitewne, w których wspólnie modlimy się i chcemy by z nami modlili się odwiedzający tę stronę. Wszystkie te intencje przedstawiamy Panu Bogu w każdą I sobotę miesiąca na mszy św. o g. 18.00 i podczas nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy . Zapraszamy!

 • Sylwia mówi:

  Proszę o uzdrowienie z chorób,o uwolnienie od lęków i depresji ,o opiekę i boże błogosławieństwo na dalsze lata życia dla mojej mamy Bożeny .Prosi córka

 • Małgorzata mówi:

  Panie Boże – proszę niech to nie będzie symptom ciężkiej choroby. Proszę ocal życie i zdrowie mojej ukochanej Babci – pozwól mnie samej wrócić do zdrowia i odzyskać siły – tak bardzo boje się utraty pracy- co stałoby się wtedy z całą moją rodziną .. tylko ja pracuję ..Boże pomóż mi…i spraw by nikt już nie zrobił m żadnej krzywdy , tyle juz wycierpiałam …

 • ela mówi:

  O łaskę nawrócenia , przemianę życia , szczęśliwą operację , uleczenie z alkoholizmu i choroby nowotworowej dla Wiesława. O łaskę nawrócenia , uwolnienie z uzależnienia od komputera i telefonu , owocną naukę , światło Ducha Św. dla Norberta , opiekę i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

 • Marlena mówi:

  O niełatwą umiejętność przebaczania sobie nawzajem w mojej rodzinie. Bo nie da się żyć i być wiecznie pokłóconym i zagniewanym. Jezu proszę Cię, daj nam siły do pojednania. Jak tlenu potrzebujemy adoracji

 • Daj Twoim wierzącym,
  W Tobie ufającym
  Siedmiorakie dary.
  Daj zasługę męstwa,
  Daj wieniec zwycięstwa,
  Daj szczęście bez miary.

  Modlę się za wszystkie chore dzieci, które na to całe zło nie zasłużyły.

 • Milena mówi:

  Proszę o modlitwe za powrot do zdrowia Macka Jablonskiego, proszę o siły dla niego I dla calej jego rodziny, w tym ciężkim czasie. By dobry Bóg miał go w opiece I sprawił, ze szybko odzyska tak cenne zdrowie. Panie wysluchaj! 😇

 • Kamila mówi:

  Proszę o zdrowie dla Macieja Jabłońskiego oraz o spokój i wytrwałość dla jego rodziców i bliskich.
  Boże proszę miej go w swej opiece i pozwól by do nas wrócił 🙁

 • B. mówi:

  Modlę się w intencji powrotu do zdrowia mojego siostrzeńca Maćka Jabłońskiego. Niech Dobry Bóg pozwoli mu wrócić do pełnego zdrowia. Proszę o siłę i wytrwałość dla jego rodziców i całej rodziny w tych trudnych chwilach

 • Karolina mówi:

  Proszę o pomyślne zdanie egzaminu na prawo jazdy. By święty Krzysztof miał w swej opiece i prowadził bezpiecznie wszystkich, a szczególnie młodych kierowców.

 • Karolina mówi:

  Bardzo proszę o modlitwę za mojego wujka, który ciężko choruje na nowotwór. O polepszenie się jego stanu zdrowia i spraw życiowych.

 • Elżbieta mówi:

  Proszę o dar szczęśliwego potomstwa dal córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski dla rodziny prosi mama

 • Joanna mówi:

  Modlę się w intencji mojego męża by Pan Bóg obdarzył go łaską zdrowia i dobre wyniki badań. Niech dobry Bóg opiekuje się całą naszą rodziną w tych trudnych dla nas chwilach.

 • Parafianka mówi:

  Proszę o modlitwę o pomyślne zdanie egzaminów córki i szczęśliwe zdanie matury mojego syna,aby Duch Święty oświetlał im dalszą drogę i zawsze żyli nauką Jezusa.

 • PO mówi:

  Za grzeszników z parafii, którzy nie byli na rekolekcjach wielkopostnych – o dar nawrócenia dla nich!!!
  żeby zdążyli przed śmiercią!!!

 • Elżbieta mówi:

  Proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o zgodę w rodzinach i zakładach pracy

 • rodzina mówi:

  Ksiądz ma wspaniałe i mądre kazania. Bardzo dziękuję za te krótkie niedzielne refleksje, dzięki którym łatwiej się żyje. Za te słowa płynące z serca, a które poruszają i wzywają do lepszego życia. Czas ucieka, a my nie potrafimy go wykorzystać, tracimy go na kłótnie, spory, pomówienia i plotki.

 • Parafianka mówi:

  Módlmy się za wszystkie rodziny w naszej parafii oraz naszego Pasterza ks. Macieja, żebyśmy w czasie Adwentu wśród codziennych prac, znaleźli czas na spotkanie z Panem Jezusem, a w szczególności, żeby podczas dzielenia się opłatkiem przy wigilijnym stole i w czasie rodzinnych spotkań podczas Świąt Bożego Narodzenia w naszych sercach tak naprawdę zagościł lub narodził się na nowo sam Pan Jezus. I wtedy te szczególne Święta będą Prawdziwym Bożym Narodzeniem.
  A wszyscy samotni nie powinni odczuwać smutku, bo przecież z nimi będzie w sercu sam Pan Jezus.
  Pamiętajmy w modlitwie także o Papieżu Franciszku, o ks. Zdzisławie, ks. Marcinie, ks. Sławku oraz o innych księżach pochodzących z naszej parafii i wszystkich proboszczach już nieżyjących.

  • Krystyna mówi:

   Dziękuję za modlitwę w intencji mojego ś.p. męża. Nie mniej chciałabym wiedzieć czy jesteśmy rodziną, czy byliście tylko znajomymi.
   Krystyna

 • Karolina mówi:

  Bardzo proszę o modlitwę za moją koleżankę Kingę, która miała wypadek. O siłę dla niej i jej rodziców w tym trudnym czasie i szybki powrót do zdrowia.

 • parafianka mówi:

  Módlmy się za naszego księdza proboszcza,aby jego głęboka wiara przeniosła się na nas parafian.Aby Jego słowo Boże przynosiło stokrotny owoc.Módlmy się,abyśmy „karmili”się dobrem,bo tym czy się „karmisz”takim się stajesz.

 • Parafianka z Antoniewa mówi:

  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światło wiekujisty niechaj mu świeci mu na wieki wiekow Amen Ks . Markowi Topolewskiemu

 • M mówi:

  Pomódlmy się za naszego brata + ks Marka Topolewskiego który przeszedł ziemską drogę. Niech dobry Bóg ma Go w swojej opiece. Pod Twoją obronę…..

 • Wiśniewska mówi:

  Módlmy się za siły do codziennego odnajdywania Chrystusa w trudach dnia jak i słonecznych pełnych szczęściach.Pamiętajmy o drugim człowieku,bo w nim mieszka Zmartwychwstały.

 • parafianin mówi:

  Módlmy się o błogosławieństwo Boże dla nowego proboszcza i każdego z parafian, abyśmy na przekór własnym słabościom i rozczarowaniom codziennie czynili naszą strzyską wspólnotę namiastką nieba.

 • Parafianka mówi:

  Modlę się za dar zdrowia ciała i duszy. Proszę aby dusze zmarłych oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebacze i wieczny odpoczynek.
  Niech Bóg obdarzy światłem, siłą i cierpliwością wszystkich, którzy pracują na rzecz pokoju.

 • parafianka Alina Zielińska z rodziną mówi:

  Módlmy się w intencji naszego nowego proboszcza ks. Macieja Jastrzębskiego, żeby był dobrym Pasterzem, żeby każdego dnia spotykał na swojej drodze Bożych ludzi, żeby Duch Święty Go prowadził, a Matka Boża miała w swojej opiece.
  Módlmy się także w intencji naszego byłego proboszcza ks.kanonika Zdzisława Bartosika, żeby Duch Święty strzegł Go i Matka Boża miała w swojej opiece.

 • Maciej Jastrzębski mówi:

  Modlę się w intencji nowych moich Parafian w Strzygach, aby pozwolili się prowadzić Duchowi Świętemu i byli otwarci na Jego natchnienia. O wszelkie potrzebne łaski dla naszej Rodziny Parafialnej. Św. Stanisławie, św. Rochu i wszyscy święci nasi patronowie, niech Wasz przykład nas pobudza, a Wasza bratnia modlitwa nas wspomaga,abyśmy osiągnęli pełnię zbawienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witamy!

Witamy na stronie
Parafii św. Stanisława
Biskupa Męczennika
w Strzygach

Adres parafii:
Strzygi 10,
87-340 Osiek
Powiat brodnicki
Woj. Kujawsko – pomorskie
Dekanat rypiński
Tel: 56 493 80 29
56 498 42 65 (zastępczy)
e-mail:
parafiastrzygi@yahoo.com

Porządek mszy św.:
Niedziele i święta:
8:00 ; 9:30 ; 11:00
Dni powszednie:
18:00 (okres letni)
i 16.00 (okres zimowy),
lub wg ogłoszenia.
W środy o 8.00

Kancelaria parafialna:
czynna w dni powszednie
oprócz poniedziałku
przez pół godziny po Mszy św.

Kalendarz
Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Liturgia na dziś

Losowe Foto
Kanał YouTube
Archiwum
Najnowsze komentarze